تبلیغات
ورزشی فوتبالی90290 - جزئیات نقل و انتقالات استقلال/ تعویض امید ابراهیمی با پنج بازیکن!

فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.

 

سرمربی تیم فوتبال استقلال با تشریح آخرین وضعیت نقل و انتقالات این تیم برای نیم فصل دوم لیگ برتر گفت: سه گزینه برای خط میانی مد نظر داریم که از باشگاه خواسته ایم دو نفر آنها را قطعا جذب کند.
 
به گزارش مهر، پرویز مظلومی بعد از تمرین عصر امروز تیم فوتبال استقلال در مورد نقل و انتقالات این تیم برای نیم فصل گفت: به اتفاق مسئولان باشگاه در حال تلاش و رایزنی هستیم تا بازیکنان مد نظرمان را برای نیم فصل دوم در اختیار بگیریم. در این راستا آقای افشارزاده و اعضای هیات مدیره شبانه روزی کار می کنند و امیدوارم بتوانیم بازیکنان خوبی را جذب کنیم.

سه هافبک میانی را مد نظر داریم
وی در مورد تقویت خط میانی تیمش گفت: هدف اصلی ما تقویت خط میانی استقلال است. در همین راستا سه هافبک را به باشگاه معرفی کرده ایم و خواسته ایم تا دو نفر از آنها را حتما به خدمت بگیرند. البته اسم آنها را فعلا نمی گوییم اما طبیعتا نیازی به مهاجم نداریم و باید در خط میانی تیم را تقویت کنیم.

شاید سراغ خارجی ها برویم
مظلومی در پاسخ به این پرسش که اگرنتوانید بازیکنان مورد نظرتان را جذب کنید چه خواهید کرد گفت: ترجیح ما این است که از بازیکنان ایرانی برای تقویت خط میانی استفاده کنیم. اما اگر نتوانیم به این هدف برسیم باید برویم یک بازیکن بازیساز خوب از خارج بیاوریم. البته کار سختی خواهد بود چرا که زمان می برد تا یک بازیکن خارجی با تیم ما هماهنگ شود. امیدوارم با جذب بازیکنان داخلی مشکل مان حل شود.

اگر الان انتقاد کنند حتما مشکلی وجود دارد
سرمربی تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا شما در جلسه هیات مدیره با آقای معینی جر و بحث کرده اید گفت: اصلا چنین چیزی نیست. ما با همه اعضای هیات مدیره رابطه خوبی داریم و مشکلی در این زمینه وجود ندارد. آنها هم انتقادی ندارند. تیم ما الان صدر جدول است و در جام حذفی هم فینالیست شده ایم. در چنین شرایطی اگر انتقاد شود مشخص است که مشکلی وجود دارد.

برخی مدافعان می خواهند بروند
پرویز مظلومی در پاسخ به این پرسش که آیا می خواهید بازیکنی در خط دفاعی جذب کنید گفت: برخی بازیکنان خط دفاعی ما گفته اند که می خواهند بروند. ما هم به زور جلوی کسی را نمی گیریم. طبیعی است که اگر بخواهند بروند ما باید در خط دفاعی بازیکن جدید جذب کنیم که البته تا الان چنین اتفاقی نیفتاده است.

پروپئیچ در استقلال می ماند
سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد مهاجم خارجی این تیم و اینکه برای نیم فصل دوم او را کنار خواهید گذاشت نیز گفت: پروپئیچ قطعا در استقلال خواهد ماند. ما به این بازیکن نیاز داریم و او را از دست نخواهیم داد.

شهباززاده از ترکیه پیشنهاد داشت
وی در مورد خط حمله تیمش ادامه داد" سجاد شهباززاده از یک تیم ترکیه ای پیشنهاد داشت که آمد با من صحبت کرد. بنده هم از ایشان خواستم که با توجه به اینکه تیم به او نیاز دارد تا پایان فصل بماند که او هم قبول کرد.

ابراهیمی را با پنج بازیکن عوض نمی کنم
مظلومی در مورد جدایی بازیکنان دیگر از استقلال و اینکه برخی بازیکنان را معاوضه خواهند کرد گفت: ما اصلا هیچ بازیکنی را از دست نخواهیم داد. مثلا گفته اند که فلان بازیکن را می دهیم تا بازیکن جدیدی بگیریم. اما باید بگویم که من هیچ بازیکنی را از دست نخواهم داد. برخی تیم ها هم خواهان امید ابراهیمی شده اند که باید بگویم من این بازیکن را با پنج بازیکن عوض نمی کنم.

جوان بدون حاشیه می خواهیم
سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد جوانگرایی این تیم نیز خاطرنشان کرد: هدف و سیاست گذاری ما جوانگرایی در استقلال است اما اجازه جوسازی نمی دهیم. من نمونه می گویم که رمضانی قرار بود برود کلنیک اما ایشان بدون هماهنگی رفت شهرستان که بنده هم این بازیکن را در اختیار کمیته انضباطی گذاشتم.

موضوع بختیار رحمانی
وی در مورد اینکه بختیار رحمانی در لیست مورد نظر شما بوده است گفت: به من گفتند که سربازی این بازیکن تمام شده است من هم گفتم که بختیار را می خواهم.

هدف استقلال قهرمانی است
پرویز مظلومی در پاسخ به این پرسش که اگر این بازیکنان جذب نشوند و تیم را نتوانید قهرمان کنید دلیل این ناکامی را جذب نشدن بازیکنان عنوان می کنید؟ گفت: اصلا این مسائل مطرح نیست. ما هدفمان قهرمانی است و برای رسیدن به این مهم از همه بازیکنان استفاده خواهم کرد.

نیازی به تیموریان نداریم
مظلومی در مورد احتمال جذب آندرانیک تیموریان نیز گفت: ایشان سرمایه باشگاه استقلال هستند و بازیکن بزرگی است اما ما در آن پست نیاز به آندرانیک نداریم و توانمان را در جذب بازیکن دیگری می گذاریم.

از حکم عمران زاده تعجب کردم
سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد محرومیت یک جلسه ای عمران زاده گفت: من از رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تعجب می کنم. در طول بازی تماشاگران خوب انزلی به وی توهین کردند و من خودم شاهد بودم که چه اتفاقاتی افتاد اما کمییته انضباطی بدون شنییدن و بررسی بیشتر گزارش این بازی اقدام به محروم کردن حنیف کرد. البته بازیکنان ما نباید تند هم مصاحبه کنند که باعث این اتفاقات شود. شاید بگویم دیگر بعد از بازی مصاحبه نکنند.طبقه بندی: فوتبال باشگاهی در ایران، 

تاریخ : جمعه 18 دی 1394 | 11:13 ب.ظ | نویسنده : وبلاگ نویس | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • فریر